11121314151617
18192021222324
25262728293031

Datum kreiranja 07 mart 2019

Košarkaši „Apatina“ vezali su novi poraz na samom startu plej-ofa u okviru Druge regionalne lige „Sever“. Na gostovanju u Subotici Apatinci su nadigrani od domaće ekipe „Spartak“ i na kraju doživeli ubedljiv poraz 77:53. Bili su domaći košarkaši dominantni u sva četiri perioda igre i na kraju lako stigli da prvog trijumfa u plej-ofu.

Posle prvog poluvremena košarkaši „Spartaka“ vodili su 44:31, u trećoj četvrtini domaćin je još pojačao tempo i u poslednjih deset minuta ušao sa velikih 21 poenom prednosti bilo je 63:42 što im je omogućilo da rasterećeni odigraju zadnju deonicu i lagano privedu utakmicu kraju. Posle poraza u Subotici košarkaši „Apatina“ nalaze se na predposlednjem 7. mestu na tabeli, a do kraja plej-ofa ima da se odigra još četiri kola.