DRUŠTVENE MREŽE

Tv Apatin - Vesti

Datum kreiranja 25 avgust 2015
Štampa

Publika u Prigrevici  veoma je zadovoljna napustila stadion pošto je videla čak devet golova i velikim aplauzom ispratila fudbalere „Bratstva 1946“ koji su 7:2 deklasirali goste iz Pačira ekipu Bačke.

U prvom poluvremenu viđena je zanimljiva utakmica u kojoj su gosti pružili dobar otpor  i uspeli da postignu dva gola i posle 15 minuta ostvare prednost od 2:0. Istom merom brzo su uzvratili  Prigrevčani i stigli do izjednačenja , da bi u samom finišu prvog poluvremena napravili potpuni preokret i poveli sa 3:2 što je obećavalo interesantan nastavak. Gosti iz Pačira u drugo poluvreme išli su sa igračem manje. Svoju dominaciju i kvalitet domaći fudbaleri pokazali su u nastavku meča  i još četiri puta savladali gostujućeg golmana i tako otvarili veoma ubedljivu pobedu i pripredili pravi užitak za svoje verne navijače. Strelci za Bratstvo bili su  tri puta Nikola Mandić, dva gola dao je Marko Divjak , a po jednom gol Bačke pogodili su Danijel Faber i Nikola Makar. Nije samo goleada viđena u Prigrevici strelci su u ovom 2. kolu Bačke zone bili veoma raspoloženi pa je na osam utakmica postignuto čak 37 golova. Šest pogodaka bilo je u Čonoplji gde je domaća Sloga porazila Tisu 4:2, istim rezultatom Mladost je u Turiji pobedila somborski Radnički, a u Bečeju  je istoimena ekipa ubedljivo 6:0 neočekivano savladala ekipu Subotice.