13141516171819
20212223242526
2728293031

Datum kreiranja 25 avgust 2015

U prvoj utakmici pred svojim navijačima u novom prvenstvu Bačke zone fudbaleri Mladosti dobrom i efikasnom igrom savladali su ekipu Vrbasa 3:0  i tako osvojili prva i jedina tri boda u ovoj sezoni.

Bili su Apatinci bolji rival, stvorili su desetak izglednih šansi od koje su tri realizovali i zasluženo pobedili Vrbašane koji su samo u prvom poluvremenu pružili dostojan otpor Apatincima. U drugom poluvremenu potpuna dominacija domaćina koja je na kraju dala rezultat. U ekipi Mladosti posebno se istakao napadač Aljoša Jovović koji je bio i dvostruki strelac  u 49 i 79 minutu meča. Pored njega u strelce se upisao u finišu utakmice brzonogi Stefan Ožegović, kada je posle jedne uigrane akcije izbio sam ispred golmana gostiju i lako ga savladao. Ekipu Mladosti odlično je na terenu predvodio kapiten Petar Bursać , koji je preciznim loptama upošljavao svoje napadače , a posle njegove odlične asistencije na startu drugog poluvremena domaći fudbaleri su načeli mrežu gostiju.   Fudbaleri Mladosti  u sledećem kolu u nedelju igraju u Adorjanu protiv Tise.