13141516171819
20212223242526
2728293031

Datum kreiranja 25 avgust 2015

Posle lošeg starta i neočekivano visokog poraza u Kruščiću od Mladosti 6:0 fudbaleri Terekveša stigli su do prve pobede u ovom prvenstvu.

Svilojevčani su pokazali igru koja ih je krasila  prošle jeseni i ubedljivo 4:0 savladali pred svojim navijačima ekipu „Radničkog1918“. Bili su domaći bolji rival, a debitant u Područnoj ligi fudbaleri iz Ratkova samo su bili dostojan protivnik u prvom poluvremenu koje su Svilojevčani dobili minimalnim rezultatom. U drugom poluvremenu centarfor Terkveša Bojan Jelisavac sa dva pogotka osigurao je pobedu Svilojevčanima koju je svojim prvim golom u ovom prvenstvu samo potvrdio vezni igrač Nemanja Marin. Fudbaleri Terkveša pokazali su ovim trijumfom da se vraćaju u formu i da će biti jedna od ekipa koja će se boriti za sam vrh tabele. U narednom kolu Svilojevčani igraju u  subotu u Stanišiću protiv istoimene ekipe.