15161718192021
22232425262728
2930

Datum kreiranja 17 jun 2015

Posle istorijskog uspeha i prolaza u polufinale Kupa Vojvodine fudbaleri iz Prigrevice u utakmici za plasman u finale poraženi su 3:0 u Čelarevu od ekipe ČSK-Pivare.

Bila je to utakmica u kojoj su Prigrevčani pružili jak otpor  domaćim fudbalerima posebno u prvom poluvremenu i u tom delu igre imali priliku da postignu gol. Ključni trenutak koji je veoma uticao na dalji tok meča utakmice desio se sredinom  prvog poluvremena kada su fudbaleri Čelareva iz veoma sumnjive pozicije došli u vođstvo od 1:0. Posle tog trenutka Prigrevčani su malo stali, a domaći fudbaleri su uz pomoć svojih navijača uspeli pred kraj prvog dela igre sa uvećaju vođstvo na 2:0 i već tada obezbede prolaz u finale. Svoju pobedu domaći fudbaleri samo su potvrdili u drugom poluvremenu trećim golom. U finalnoj utakmici ekipu Čelareva čeka tim Doline iz Padine koji je u drugoj polufinalnoj utakmici na gostovanju u Novoj Pazovi bio bolji od fudbalera Radničkog. Biće to susret dva vojvođanska Srpskoligaša u kojem je uloga favorita na strani novog šampiona fudbalera ČSK-Pivare koji će od naredne sezone nastupati u Prvoj ligi Srbije.