13141516171819
20212223242526
2728293031

Datum kreiranja 14 april 2015

U okviru Prve Vojvođanske lige grupa Sever odbojkašice Apatina savladale su u gostima ekipu Sutjeske 3:1. Domaće odbojkašice nisu uspele da nađu rešenje za raznovrsnu igru Apatinki koje su ih nadigrale u prva dva seta.

U trećem setu malo opuštanje u redovima gošći i igračice Sutjeske uz pomoć svojim navijača osvajaju ovaj deo igre. Odbojkašice Sutjeske imaju prednost većim delom četvrtog seta, Apatinke uspevaju da preokrenu rezultat i povedu 22:19, ali dozvoljavaju domaćim igračicama da im se u samoj završnici seta približe na poen zaostatka.

Zahvaljujući jednoj od najboljih igračica Apatina Jeleni Diziji gostujuće odbojkašice stižu do zaslužene pobede u ovom meču. Do kraja prvenstva ostalo je da se odigra još samo jedno kolo u kojem će se odbojkašice Apatina na svom parketu sastati za odbojkašicima Hajduka iz Kule.