13141516171819
20212223242526
2728293031

Datum kreiranja 14 april 2015

Rukometaši Apatina revanširali su se ekipi Inđije za jesenji poraz u prvenstvu, pošto su  ih uz podršku svojih dvestotinjak navijača  pobedili golom razlike (28:27).

Bila je ovo zanimljiva utakmica u kojoj su domaći rukometaši iako oslabljeni prikazali dobru igru i uz malo  sreće došli do nova dva boda. Rukometaši Inđije pružili su odličan otpor domaćinu ne dozvoljavajući mu da stekne osetniju prednost u čemu su i uspeli. U par navrata uspevali su Apatinci da ostvare najveću prednost od tri gola razlike, ali bi gosti vezali par golova i izjednačavali rezultat, a imali su i dva puta prednost od jednog gola razlike.

U veoma izjednačenoj utakmici, koja je odlučena u poslednjim sekundama istakla su se oba golmana. Mićo Grubor  je pored nekoliko dobrih odbrana zaustavio i dva sedmerca rukometašima Inđije, dok je Živojin Ilić sa par sigurnih intervencija doprineo da domaći rukometaši ne dođu do veće prednosti  sredinom drugog poluvremema.

I pored raspoloženih čuvara mreže sa obe strane uspeli su Bogdan Drašković sa sedam i Lazo Beslać sa šest postignutih golova da omoguće rukometašima Apatina da ostvare novu pobedu u nastavku sezone. Sa druge strane kod gostiju iz Inđije najefikasniji je bio Uroš Živković sa sedam datih golova.