13141516171819
20212223242526
2728293031

Datum kreiranja 24 mart 2015

Fudbaleri Mladosti doživeli su novi poraz na početku prolećnog dela prvenstva. Apatinci su na svome terenu  izgubili od ekipe Tavankuta 2:1. Gosti su poveli na samom startu utakmice golom Bojana Prćića i tu prednost čuvali sve do sredine drugog dela igre kada je ekipa Mladosti preko Milana Vujina došla do izjednačenja.

Fudbaleri Mladosti su posle postignutog gola preuzeli inicijativu i imali dve povoljne prilike da dođu u vođstvo, ali su bili neprecizni u samim završnicama. U drugom poluvremenu bilo je dosta nervoze sa obe strane, pa je glavni sudija Darko Mitrović iz Odžaka morao  žutim kartonima da smiruje situaciju, koja je u jednom trenutku kulminirala i došlo je do žustre rasprave među igračima obe ekipe na sredini terena, ali sve se dobro završilo i utakmica je posle par minuta nastavljena.

I kad su mnogi na stadionu mislili da će Apatinci osvojiti prvi bod u prolećnom delu prvenstva napadač Tavankuta Goran Skenderović je lepim udarcem sa dvadeset metara u 92 minutu savladao golmana domaćih i doneo veliku radost gostima. Bio je ovo drugi poraz zaredom fudbalera Mladosti u nastavku sezone i sada zauzimaju šesto mesto na tabeli Bačke zone.