13141516171819
20212223242526
2728293031

Datum kreiranja 11 mart 2015

U 19. kolu Druge regionalne lige Sever košarkaši Dunava pobedili ekipu Selekte 85:67 i zadržali prvo mesto na tabli. Gosti iz Novog Sada bili su bolji samo u prvoj četvrtini koju su rešili u svoju korist 20:11.

U drugoj  četvrtini domaći košarkaši prezimaju inicijativu i na poluvreme odlaze sa osam poena prednosti (40:32). Igrač preokreta u bio je centar Dunava Stevo Zorić koji je sa nekoliko vezanih poena omogućio domaćinu da stekne osetniju prednost.

U trećem periodu igre košarkaši Dunava su zaigrali još bolje i zahvaljujući najefikasnijem igraču utakmice Nebojši Smiljaniću koji je postigao ukupno 32 poena uvećavaju svoju prednost. I košarkaši Selekte su u ovom delu igre pokazali da imaju zavidan kvalitet, ubacuju nekoliko vezanih poena i uspevaju da u poslednju četvrtinu uđu sa deset poena zaostatka (66:56).

U poslednjoj četvrtini potpuna dominacija domaćih košarkaša koji u par navrata imaju petnaest i više poena razlike i lagano privode meč kraju.