13141516171819
20212223242526
2728293031

Datum kreiranja 29 decembar 2014

Košarkaši Dunava su u poslednjem kolu jesenjeg dela prvenstva pred svojim navijačima savladali  komšije iz Sombora 110:59.

Bila je ovo jedanaesta uzastopna pobeda košarkaša Dunava u ovoj polusezoni. Ekipa „So koš“ pružila  je jači otpor favorizovanom domaćinu samo u prvoj četvrtini koja je završena 20:13 za Apatince. U naredne tri četvrtine potpuna dominacija i ubedljiva igra domaćih košarkaša i  samo je bilo pitanje da li će gosti biti poraženi sa trideset,četrdeset ili čak pedeset poena razlike koliko je  na kraju i bilo. Najefikasniji u pobedničkoj ekipi bili su Nebojša Smiljanić, Nikola Maravić i Predrag Šuput koji su zajedno postigli poena kao kompletna ekipa iz Sombora. Na kraju jesenjeg dela prvenstva košarkaši Dunava podelili su  prvo mesto sa ekipom „Sport ki plus“ iz Novog Sada. Obe ekipe osvojile su 24 boda i imale identičan skor od 11 pobeda i dva poraza. Prolećni deo prvenstva Druge regionalne lige Sever startuje 31. januara.