11121314151617
18192021222324
25262728293031

Datum kreiranja 02 april 2012

Rukometaši Apatina nastavljaju sa odličnim igrama ovog proleća. Oni su sinoć na domaćem parketu savladali favorizovani Metalac iz Futoga rezultatom 30:20 i na taj način se učvrstili na poziciji koja vodi ka višem stepenu takmičenja.

Utakmica dva protivnika raspoloženih za igru je počela izjednačeno sa čestim promenama u vođstvo oba tima. U drugom delu prvog poluvremena Apatinci su ostvarili prednost od 3 pogotka koju su uspeli da sačuvaju do odmora, Drugo poluvreme je u potpunosti pripalo domaćem timu. Iako su gosti iz Futoga bolje plasirani na tabeli od Apatinaca to se na ovoj utakmici nije moglo videti. Kako se bližio kraj prednost domaćuh se povećavala sve do konačnih deset golova razlike. Pored standardno dobrog golmana Bogojevića, istakli su se Krec sa 8 i Medić sa 5 kao i perović i Krečković sa 4 pogotka ali i ostali, posebno mlađi igrači su dali značajan doprinos ovoj pobedi. U narednom kolu rukometaši Apatina gostuju predzadnjem Radničkom u Šidu pa su opravdana očekivanja u osvajanje novih bodova.