DRUŠTVENE MREŽE

Tv Apatin - Vesti

Datum kreiranja 26 oktobar 2014
Štampa

Fudbaleri Terekveša doživeli su prvi poraz u prvenstvu i to jako bolan. U derbiju kola a po mnogima i jesenjeg dela Područne fudbalske lige Sombor poraženi su u sudijskoj nadoknadi vremena od Sloge u Čonoplji 1:0.

Nesigurni sudija iz Kule bio je glavni akter derbija  koji je fudbalerima iz Svilojeva podelio četiri žuta i jedan crveni karton( dobio ga je Nemanja Marin u 52 minutu). Sve je to ulilo dodatnu nervozu među igrače oba tima ali i na tribine.

Odlično su se fudbaleri Terekveša borili sa igračem manje sve do samog kraja, ali nisu mogli protiv  glavnog arbitra koji je  neopravdano produžio utakmicu za čak sedam minuta i tako omogućio da domaćin ostvari pobedu u poslednjem sekundama ovog derbija koji nije oporavdao očekivanja ljubitelja fudbala.