13141516171819
20212223242526
2728293031

Datum kreiranja 09 septembar 2014

Odličan završetak takmičarske sezone za Kajakaški klub Panonija. Na državnom prvenstvu u  Beogradu sedam apatinskih takmičara osvojilo je šest medalja i učestvovalo u devet finalnih trka.

Veslači KK “Panonije“ su se takmičili u svim kategorijama u jakoj konkurenciji, a najviše uspeha imali su u kadetskim i juniorskim trkama. U konkurenciji kadetkinja Ksenija Jošt je u disciplini K-1 na 1000 m osvojila srebrnu medalju, a u disciplini K-1 na 1500m bila je treća i dobila bronzu.

Svoj odličan nastup talentovana apatinska kajakašica upotpunila je  sa još dve medalje. Takmičeći se u kategoriji juniorki u disciplini K-1 na 1500 m bila je bronzana, dok je u dvosedu sa Blankom Barat u disciplini K-2 na 1000 m osvojila još jednu srebrnu medalju.

Nisu samo devojke veslale odlično. Uigrani dvojac Andrej Njari i Bogdan Belić postali su drugi u  disciplini u K-2 na 1000 m, dok je talentovani kanuista Denijel Njari u trci C-1 na 1500 m osvojio bronzanu medalju.

Pored odličnih pojedinačnih plasmana KK „Panonija“ je na ovom prestižnom prvenstvu u juniorskoj konkurenciji od 28 klubova zauzela visoko 5. mesto.