13141516171819
20212223242526
2728293031

Datum kreiranja 08 decembar 2013

Pobedom nad Hajdukom iz Čuruga 31:20  rukometaši Apatina su kolo pred kraj polusezone postali jesenji prvaci Druge lige.

Apatinci su u utakmicu ušli kao izraziti favoriti ali početak utakmice to nije pokazivao. Gosti iz Čuruga su se uprkos slabijem plasmanu na tabeli prikazali kao dobar i korektan tim koji je do sredine prvog poluvremena održavao rezutatsku ravnotežu sa domaćinima.

Kako se bližio odlazak na odmor domaći rukometaši su postepeno povećavali raliku tako da su na poluvremenu imali već ostniju prednost- 16:10. nastavak je doneo apsolutnu nadmoć Apatinaca  Pred oko 300 gledalaca oni su ovaj deo igre iskoristili i za igru za publiku sa velikim brojem atraktivnih poteza gde su se istakli Perica Baić sa atraktivnim golovima, a kruna utakmice je bila akcija golmana Bogojevića.

Presekao je napad gostiju sam prešao ceo teren i postigao pogodak. Pored njih dvojice u igri jesenjih šampiona standardno dobri su bili Milojević i Drašković sa po 10 pogodaka.