13141516171819
20212223242526
2728293031

Datum kreiranja 10 novembar 2013

Rukometaši Apatina su sinoć na parketu  gradske hale nastavili seriju dobrih igara pobedivši ekipu Kikinde rezultatom  41:22.

Utakmica je počela sa pola sata zakašnjenja zbog nedolaska na vreme gostujućeg tima. Apatinci sa kompletne dve postave protiv sebesu imali osrednju ekipu gostiju sa samo jednim rezervnim igračem. Upravo tako je i tekle utakmica. Posle prvog gola i vođstva „Kikinde“ situacija se postepeno okretala na stranu domaćina pa je u 10. minutu rezultat glasio 7:2.

Kako je susret odmicao uz efektne odbrane uvek sigurnog Bogojevića, rukometaši „Apatina“ su atraktivnom igrom na odmor otišli sa prednošću od 11 golova (20:9).

U nastavku odgovornost u igri je preuzeo mlađi sastav, aposlednjih 15 minuta  kod rezultata 31:12 na parketu su bili sve mladići uglavnom kadetskog uzrasta koji su uz podršku publike postepeno povećavali razliku do konačnih 41:22.

Ovom pobedom rukometaši „Apatina“ koji su se predstavili kao čvrst i organizovan kolektiv su istakli  najozboljniju kandidaturu za titulu jesenjih prvaka. U narednih pet kola će biti na dva velika iskušenja.

Već narednog n vikenda gostuju trećeplasiranim komšijama „Somborelektru“, a odlaze i u goste lideru „Vladimirovcu“. Sudeći po dosadašnjim igrama ako sudije to dozvole, sa ovih gostovanja se mogu očekivati lepe vesti.