DRUŠTVENE MREŽE

Tv Apatin - Vesti

Datum kreiranja 08 novembar 2013
Štampa

Pred preko 300 gledalaca na stadionu kraj Dunava, u lepoj fudbalskoj predstavi Prigrevčani su protiv domaće OFK „Mladosti“ slavili rezultatom 2:0 i zasluženo stigli do pehara.

Lider vojvođanske lige je od samog starta imao terensku inicijativu, a prvu priliku je imao Marin u 9.minutu.Tri minute kasnije, nakon kornera pred golom Đumića se najbolje snašao Bogunovići doveo goste u vođstvo. Isti igračje imao priliku i osam minuta kasnije. Pred kraj poluvremena „Mladost“ se oslobodila pritiska gostiju i imala nekoliko ozbiljnijih napada od kojih je  najlepša akcija bila u 43.minutu.

Ninkovićje lepo prošao po desnoj straniubacio pred gol Šarića, ali tamo nije bilo nikog od igrača u crvenim dresovima. U drugom delu igra na terenu je proticala uz obostrane akcije bez ozbiljnijih opasnosti po oba golmana.

Tačku na utakmicu je stavio Bogunovićsvojim drugim pogotkom u 38. minutu. Pobedom u finalu kupa okruga fudbaleri Prigrevice su  potvrdili da su trenutno najbolji klub fudbalskog saveza područja Sombor