15161718192021
22232425262728
2930

Datum kreiranja 11 avgust 2013

Uprkos brojnim finansijskim i kadrovskim problemima fudbaleri “Mladosti” su u juče odigranoj generalnoj proveri na svom stadionu pokazali da će opet biti u grupi kandidata za plasman u viši rang.

Oni su odigrali nerešeno 2:2 ( 1:1 ) sa članom četvrte hrvatske lige “Bobota agrarom”. Gosti su bili pravi sparing partner Apatincima. Kvalitetna i dobro ukomponovana ekipa je tokom celog susreta držala visok nivo igre sa fizički odlično pripremljenim domaćinom. Nakon početne inicijative domaćeg tima gosti iz Hrvatske su prvi poveli u 27.minutu.

Nakon ovog pogotka fudbaleri “Mladosti” su pojačali napade i preko Veljka Đumića izjednačili nekoliko minuta pre odlaska na odmor. Isti igrač je početkom drugog poluvremena doveo domaćine u vođstvo, a izjednačivši na 2:2 konačan rezultat postavljen  je evrogolom sa preko 20 metara sredinom drugog poluvremena. U korektnoj utakmici do kraja je sa obe strane viđen kvalitetan fudbal sa velikim brojem prilika pred oba gola. Prvenstvo područne lige počinje narednog vikenda kad u Apatin dolazi “Graničar” iz Gakova.