15161718192021
22232425262728
2930

Datum kreiranja 18 april 2013

U zaostaloj utakmici 13. kola Druge rukometne lige "Sever", rukometasice Omladinskog rukometnog kluba Apatin  su savladale juče na domaćem terenu ekipu "Unirea" iz Uzdina ubedljivim rezultatom 27:16, poluvreme 9:9.

Nakon, pomalo uspavanog, prvog poluvremena, apatinske rukometašice su u nastavku krenule u mnogo ofanzivniju igru i zasluženo dosle do novih bodova. Trener Đuro Đilas pred kraj utakmice je uveo u igru i pionirke koje su opravdale ukazanu šansu i pokazale da će u budućnosti biti okosnice igre kluba. Ohrabruje i podatak da se u listu strelaca upisalo cak devet igracica a istakle su se Sreckovic sa 6 kao I Bursac i Majstorovic sa po 5 pogodaka.

Seniorke narednu utakmicu, u okviru 16. kola, igraju sutra u Bajmoku protiv "Spartaka" iz Subotice, a pionirke u nedelju putuju u Mokrin na turnir Super lige Vojvodine, gde će odigrati dve utakmice. Prvu igraju protiv domaće "Crvene zvezde", a drugu protiv "Partizana" iz Iđoša.