DRUŠTVENE MREŽE

Tv Apatin - Vesti

Datum kreiranja 16 april 2013
Štampa

Na tradicionalnom uskršnjem turniru održanom u Baču karatisti apatinskog “Partizana” su postigli zapažen uspeh i sa 26 osvojenih medalja ekipno zauzeli prvo mesto.

Klub iz Apatina je nastupio sa 26 takmičara i jednom ekipom. U katama pojedinačno prva mesta su osvojili MilanPanjković, Boris Stuparić i Dunja Malinović. Srebrne medalje su osvojili Nemanja Kovačević,Vukašin Močević, Boško Banović,Uroš Bursać,Damir Ćopić,Dragana Rastovac,Aleksandra Grandić,Maša Milović,Tamara Stupar i Dunja Eror. Bronzu su u Apatin doneli Nemanja Tišma,Milan Radonjić,Luka Bokan,Dejan Nedić,Miloš Glušica,Željko Prijić,Saša Stanić,Veljko Pavković,Ana Došen,Sara Mitić,Jelena Bursać,Andrea Geler i Milica Radmanović.

Na turniru u Baču je nastupilo 350 takmičara iz 22  kluba. Ovaj turnir, i “Super Enpi kup” u Subotici  su bili poslednja peovera forme za apatinske karatiste pred Prvenstvo Vojvodine koje će se u Apatinu održati 28.aprila. Već je izvesno učešće rekordnih 600 takmičara iz 80 karate klubova Vojvodine. Najavljen je dolazak ekipa iz više medijskih kuća  Srbije, a promoteri prvenstva će biti legende karatea Ilija i Vladimir Jorga i Dušan Dačić.