AKTUELNOSTI
NAKON DRINSKOG SPUSTA OTPAD POSLAT NA RECIKLAŽU

NAKON DRINSKOG SPUSTA OTPAD POSLAT NA RECIKLAŽU...

"KAD PIJEM NE VOZIM" - PORUKA APATINSKE PIVARE I NA „ULAZ” FESTIVALU...

APATINSKA PIVARA ORGANIZACIJOM BAZARA RECIKLAŽE PODSETILA NA VAŽNOST RECIKLIRANJA

APATINSKA PIVARA ORGANIZACIJOM BAZARA RECIKLAŽE PODSETILA NA VAŽNOST RECI...

MUP i Apatinska pivara nastavljaju sa obukom mladih vozača u NAVAK-u

MUP i Apatinska pivara nastavljaju sa obukom mladih vozača u NAVAK-u...

VREME DANAS U APATINU

«  avgust 2019  »
pusčpsn
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

KURSNA LISTA

DRUŠTVENE MREŽE

Datum kreiranja 26 jun 2015

Program 52. Apatinskih ribarskih večeri

SREDA 01.07 2015

 

20,00 sati Muzej Dunava, Otvaranje IV Međunarodne filatelističke izložbe izložbe i prezentacija personalizovane poštanske marke povodom 70 godina dolaska Ličana u Apatin.
20,30 KUD “Mažoret”, defile ulicom Srpskih Vladara
21,00 sati Program na Trgu Nikola Tesla:
-OKUD, Kupusina, Sonta ..
19,00- Takmičenje u kuvanju ribljeg paprikaša “Zlatni kotlić”- JUNIORI 15 godina
22,00 sata – Otvaranje „Apatinskih ribarskih večeri“ -Vatromet
-Grupa „Dolli Bel“
-Grupa „Bure, Kalaba, Saša, Vojo“
-Grupa „Sars“

 

ČETVRTAK 02.07 2015.

 

19,00 sati “Zlatni kotlić”-kvalifikacije
-Stadion FK Mladost-Debeli i Mršavi
21,00 sati Program na Trgu Nikola Tesla
-Anastasija i Anđela Vasiljković
-Kud “Jožef Atila” Svilojevo
22,00
-„Ilija Ilić“
-Grupa „Magija“
-„Ana Kokić“


PETAK 03.07 2015.


18,00 Plato kod čarde -„Zlatna Kruna“, narodno veslanje -„Trka čamaca Apatinaca“
19,00 Otvoreno prvenstvo u kuvanju ribljeg paprikaša
20,00 Program na Nikola Tesla:
-KUD, Prigrevica , ZU “Petar Kočić”, KUD “Dunav “ Apatin
-Koncert duhovne muzike u katoličkoj crkvi -„Uznesenje Marijino“
21,00 Revija frizurA ,Revlon -„Hair fashion show by Dejan“

22,00
-Etno grupa “Lazarice”
-Grupa “Gold”
-Dženan Lončarević

22,00 sata Plato na kanalu pored „Bele Loze“ (bajkersko veče)
Grupa “Ludi crv”
Grupa -“Šinobusi”
Grupa -“Bitange”

 

SUBOTA 04.07 2015.

 

07,00-12,00 Dunavac kod restorana “Plava Ruža” , Takmičenje za “Zlatnu ribicu”
08,30-12,30 Hol OŠ Žarko Zrenjanin, susret numizmatičara i filatelista
19,00-“Zlatni kotlić” finale
19,00 Pivski maraton
18,00- Bokserska revija “Apatin 2015”, dvorište OŠ Žarko Zrenjanin ,egzibicioni meč veterana, Jovan Ćurčić-Đorđe Gajčin
20,00 Program na Trgu Nikola Tesla:
-Pozorišna predstava za decu :Angry Birds” Beograd
21,00 Orkestar udaraljki sa Kariba i Mažoret klub iz Zagreba
22,00 sata
-Grupa -“Dunavski biseri”
-Grupa“Ćuta bend”
-Dejan petrović Big Bend
21,00 Plato na kanalu pored „Bele Loze“ bajkersko veče
-“Prljavi Romeo”
-“Kraljevski apartman”
-Grupa“Goa –AC-DC Tribute band”


NEDELJA 05.07 2015.

 

13,00 Banja Junaković ,“VIII Apa Open”-klasični pikado
20,00 Program na Trgu Nikola Tesla:
-Lutkarska predstava za decu “Crvenkapa”, Novi Sad
22,00 sata
-Grupa“Spider Bend”
– Grupa“Azra Tribute Band”
-Grupa Van Gog