11121314151617
18192021222324
25262728293031

Datum kreiranja 02 oktobar 2012

U 7. kolu prvenstva Područne fudbalske lige fudbaleri ofk mladosti su na svom terenu visokim rezuktatom 6:0 pobedili graničar iz Riđice. Od početka se očekivao prvi prvenstveni gol apatinaca ove sezone na svom stadionu.

Mladost je napadala, a gosti su u tim prvim minutima odolevali svim napadima. Prvi pogodak ove sezone u Apatinu je postigao Marčeta u 33. minutu na dodavanje juče odličnog Kneževića. Taj pogodak kao da je najavio goleadu koja je sledila. Nakon serije dobrih akcija Lemaić u 39. minutu povećava na 2,0 što je bio i krajnji rezultat prvog poluvremena.

U drugom delu igrao je samo jedan tim-OFK Mladost. Ređale su se dobre akcije, ali i golovi Lemaić u 55, i Uzelac u 71. minutu. Trener Slobodan Bačić je pred kraj susreta pružio priliku mlađim igračima što je posebno iskoristio sa dva gola rezervista Đumić u 78. i 87. minutu. Očigledno je da pobede mladića iz Apatina sve više privlače publiku na stadion. Pored navijačke grupe Birdrinkersi apatinski klub je dobio još jednu grupu mlađih navijača koji su tokom cele utakmice uz sve naijačke rekvizite pružali podršku domaćem timu i napravili pravu fudbalsku atmosferu. Naredne subote ofk Mladost gostuje Borcu u bačkom Gračacu.