11121314151617
18192021222324
25262728293031

Datum kreiranja 23 septembar 2012

Juče je počelo rukometno prvenstvo a u Apatinu je održan dupli rukometni program. Rukometašice ORK Apatin su ugostile ekipu Želja iz Žablja i uknjižile prve bodove pobedom od 25:13. .Tokom cele utakmice su bile nadmoćniji tim i bile u vođstvu što je davalo mogućnost treneru Đuri Đilasu da isproba još neke kombinacije koje će koristiti u nastavku sezone.

Da su se Apatinci zaželeli rukometa potvrda je i broj gledalaca kojih je bilo oko100 a pred kraj utakmice trener Đilas je u igru uveo mlade igračice koje su opravdale ukazano poverenje. U narednom kolu Apatinke gostuju Unirei u Uzdinu. U drugoj utakmici sinočnog programa rukometaši Apatina su na startu sezone poraženi od Crvenke 2 rezultatom 31:32.

Tokom svih 60 minuta obe ekipe su se smenjivale u vođstvu. Gosti su tokom utakmice bili organizovaniji a domaći igrači su imali nekoliko pogrešnih dodavanja u fazi napada što ih je na kraju i koštalo poraza.Uprkos porazu nema zamerki na igru i zalaganje domaćih rukometaša, a u timu Apatinaca su se istakli Krec sa 15, Baić i milojević sa po 5 i Petar Mandić sa 4 pogotka. U narednom kolu Apatinci odlaze na gostovanje Jedinstvu u Kačarevo.