12131415161718
19202122232425
26272829

Datum kreiranja 15 maj 2019

Posle prave goleade fudbaleri „Terekveša“ pobedili su 4:3 na svom stadionu ekipu iz Kruščića. Bila je to veoma zanimljiva i otvorena utakmica u kojoj je publika istinski uživala, a posle dramatične završnice Svilojevčani su osvojili nova tri boda i tako se revanširali ekipi „Mladosti“ za poraz od 3:1 u jesenjem delu šampionata.

U prvom delu igre viđeno čak pet pogodaka, a domaći sastav je posle velike borbe u drugo poluvreme ušao sa minimalnom prednošću 3:2. Strelci za ekipu iz Svilojeva bili su iskusni kapiten Nikola Relić, centarfor Marko Radaković i igrač sredine terena Marko Kovačić. Gosti su u nastavku utakmice zaigrali na sve ili ništa i uspeli da izjednače na 3:3 i bili su blizu osvajanja vrednog boda, ali im je sve pokvario talentovani Apatinac Stefan Smiljanić koji je postigao četvrti gol za ekipu „Terekveša“ i tako posao junak pobede Svilojevčana u utakmici koja je u potpunosti opravdala očekivanja. Posle ovog trijumfa ekipa „Terekveša“ sada zauzima sedmo mesto na tabeli Međuopštinske lige Sombor 1. razred sa 25 osvojenih bodova.