AKTUELNOSTI
MUP i Apatinska pivara nastavljaju sa obukom mladih vozača u NAVAK-u

MUP i Apatinska pivara nastavljaju sa obukom mladih vozača u NAVAK-u...

APEL POLICIJE DA SE GRAĐANI U TOKU PREDSTOJEĆIH PRAZNIKA SUZDRŽE OD BACANJA PETARDI

APEL POLICIJE DA SE GRAĐANI U TOKU PREDSTOJEĆIH PRAZNIKA SUZDRŽE OD BACA...

VOJVOĐANSKA 'COMNET' MREŽA PROŠIRENA I UZ PRISUSTVO NOVIH ČLANICA PRERASLA U UDRUŽENJE ELEKTRONSKIH MEDIJA 'COMNET'

VOJVOĐANSKA 'COMNET' MREŽA PROŠIRENA I UZ PRISUSTVO NOVIH ČLANICA PRERA...

APATINSKA PIVARA UPRAVI SAOBRAĆAJNE POLICIJE DONIRALA ALKOMETRE

APATINSKA PIVARA UPRAVI SAOBRAĆAJNE POLICIJE DONIRALA ALKOMETRE...

VREME DANAS U APATINU

«  maj 2019  »
pusčpsn
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

KURSNA LISTA

DRUŠTVENE MREŽE

Datum kreiranja 26 jun 2015

Program 52. Apatinskih ribarskih večeri

SREDA 01.07 2015

 

20,00 sati Muzej Dunava, Otvaranje IV Međunarodne filatelističke izložbe izložbe i prezentacija personalizovane poštanske marke povodom 70 godina dolaska Ličana u Apatin.
20,30 KUD “Mažoret”, defile ulicom Srpskih Vladara
21,00 sati Program na Trgu Nikola Tesla:
-OKUD, Kupusina, Sonta ..
19,00- Takmičenje u kuvanju ribljeg paprikaša “Zlatni kotlić”- JUNIORI 15 godina
22,00 sata – Otvaranje „Apatinskih ribarskih večeri“ -Vatromet
-Grupa „Dolli Bel“
-Grupa „Bure, Kalaba, Saša, Vojo“
-Grupa „Sars“

 

ČETVRTAK 02.07 2015.

 

19,00 sati “Zlatni kotlić”-kvalifikacije
-Stadion FK Mladost-Debeli i Mršavi
21,00 sati Program na Trgu Nikola Tesla
-Anastasija i Anđela Vasiljković
-Kud “Jožef Atila” Svilojevo
22,00
-„Ilija Ilić“
-Grupa „Magija“
-„Ana Kokić“


PETAK 03.07 2015.


18,00 Plato kod čarde -„Zlatna Kruna“, narodno veslanje -„Trka čamaca Apatinaca“
19,00 Otvoreno prvenstvo u kuvanju ribljeg paprikaša
20,00 Program na Nikola Tesla:
-KUD, Prigrevica , ZU “Petar Kočić”, KUD “Dunav “ Apatin
-Koncert duhovne muzike u katoličkoj crkvi -„Uznesenje Marijino“
21,00 Revija frizurA ,Revlon -„Hair fashion show by Dejan“

22,00
-Etno grupa “Lazarice”
-Grupa “Gold”
-Dženan Lončarević

22,00 sata Plato na kanalu pored „Bele Loze“ (bajkersko veče)
Grupa “Ludi crv”
Grupa -“Šinobusi”
Grupa -“Bitange”

 

SUBOTA 04.07 2015.

 

07,00-12,00 Dunavac kod restorana “Plava Ruža” , Takmičenje za “Zlatnu ribicu”
08,30-12,30 Hol OŠ Žarko Zrenjanin, susret numizmatičara i filatelista
19,00-“Zlatni kotlić” finale
19,00 Pivski maraton
18,00- Bokserska revija “Apatin 2015”, dvorište OŠ Žarko Zrenjanin ,egzibicioni meč veterana, Jovan Ćurčić-Đorđe Gajčin
20,00 Program na Trgu Nikola Tesla:
-Pozorišna predstava za decu :Angry Birds” Beograd
21,00 Orkestar udaraljki sa Kariba i Mažoret klub iz Zagreba
22,00 sata
-Grupa -“Dunavski biseri”
-Grupa“Ćuta bend”
-Dejan petrović Big Bend
21,00 Plato na kanalu pored „Bele Loze“ bajkersko veče
-“Prljavi Romeo”
-“Kraljevski apartman”
-Grupa“Goa –AC-DC Tribute band”


NEDELJA 05.07 2015.

 

13,00 Banja Junaković ,“VIII Apa Open”-klasični pikado
20,00 Program na Trgu Nikola Tesla:
-Lutkarska predstava za decu “Crvenkapa”, Novi Sad
22,00 sata
-Grupa“Spider Bend”
– Grupa“Azra Tribute Band”
-Grupa Van Gog