15161718192021
22232425262728
2930

Datum kreiranja 27 februar 2012

U prvom kolu nastavka sezone odbojkaši “Srema” nose bodove iz Apatina čime su se revanširali za poraz u Sremskoj Mitrovici na jesenjoj premijeri. Pobedili jesu, ali nadigrali domaći tim nisu. Tokom cele utakmice je igra oba tima bila apsolutno izjednačena bez posebnog rezultatskog “odskakanja” jedne od ekipa.

Prva dva seta su do poslednjih momenata bila neizvesna što pokazuje i rezultat 28:26, 27:25 za goste. U trećem setu tek pred kraj se ekipa “Srema” odlepila i slavila 25:21.
“Apatin” je u ovoj utakmici nastupio bez povređenih Bujića i Pinćira, a debitovalo je šest juniora koji su svojom igrom već nagovestili sjajnu budućnost. Ovog vikenda Apatinci su ponovo domaćini. U goste im dolazi “Vojvodina” iz Novog Sada, na tabeli slabije plasiran tim pa je to prilika da se pobedom nadoknadi propušteno iz meča sa Sremcima.
Jesenje prvakinje Vojvođanske lige – sever, odbojkašice Apatina” su u nastavku sezone krenule stopama muških kolega. One su na domaćem parketu izgubile od “Sente” rezultatom 0:3 (23:25,24:26,22:25). Po rezultatima setova se vidi da su Apatinke iako oslabljene pružile žestok otpor u proseku sedam godina starijim protivnicama. Uprkos porazu one su i dalje prve na tabeli, a ovog vikenda gostuju “Zlatici” u Padeju.